Наші проекти

Наші проекти
img

О дин з найбільших у Східній Європі форум для єднання, спорядження і забезпечення ресурсами християнських лідерів, покликаний відкрити їм всю повноту потенціалу Церкви для суспільства.

Програма Форуму складається з чотирьох основних частин:

1. Пленарні сесії – це час спільного поклоніння і молитви. На пленарних сесіях відомі спікери розкривають через проповіді, що Дух говорить церквам сьогодні.

2. Секції – об’єднують євангельських лідерів в певній області. Досвідчені служителі діляться баченням сучасних викликів для Церкви і надають біблійні відповіді на них.

3.Семінари – фокусують увагу на окремих ідеях, проблемах, викликах. Тут представляються кращі програми, проекти, стратегії.

4.Неофіційна частина – неформальне спілкування учасників форуму для знайомства, обміну враженнями і більш глибшого обговорення ідей і стратегій.

img

П роект створений з метою популяризації і просування біблійного погляду на всі сфери життя суспільства. Церква, сім’я, історія, економіка, культура, мова, політика, освіта, екологія – це основний фокус нашої діяльності. Ми надаємо християнську інтерпретацію явищам і подіям, що відбуваються в цих сферах. Нам важливо, щоб кінцевий споживач продукту формував цілісний біблійний світогляд на своє життя.

Християнська концепція патріотизму і орієнтація на громадський вимір служіння – це специфіка нашої діяльності, актуальність якої очевидна у зв’язку зі складною військово-політичною ситуацією в нашій державі. Ми бачимо нагальну необхідність у Божих відповідях на кричущі питання для нашого народу. Тому Бог і суспільний запит зумовлюють новий тип християнського служіння, побудований на відкритості до діалогу з суспільством і активних, рішучих діях християн. Для виконання цього покликання потрібно бути компетентним і підготовленим, що вимагає займатися самоосвітою і активно сприяти один одному а заповненні тих прогалин в знаннях, які виникли через наше нерозуміння необхідності громадського служіння. Христос сказав до своїх учнів: «Ви сіль землі. Ви світло світу» Мф.5,13-14. Церква за своїм призначенням повинна бути авангардом суспільства, повинна давати стандарти праведності для різноманітних сфер життя.

img

П одільський Клуб - світоглядно-дискусійний клуб, в першу чергу, спрямований на студентську і академічну аудиторію, але нею не обмежується і охоплює людей, яким необхідні раціональні аргументи на користь віри. Девіз проекту: „Віруючим допомогти думати, думаючим допомогти вірити”. Клуб має на меті поширення християнського світогляду, використовуючи методи переконуючого євангелизму. Ми порушуємо різноманітні актуальні питання зі сфери культури, мистецтва, історії, науки та суспільно-політичного життя. Традиційний формат клубу передбачає лекційну та дискусійну частину, але часто використовуються формати ток-шоу, World Café тощо. В якості спікерів запрошуються авторитетні фахівці, лідери громадської думки. Дискусійні зустрічі проходять щомісяця у м. Києві на території університету ім. М. Драгоманова.»

img

Н овий проект розпочався восени 2015 року. Його суть полягає в проведенні відкритих лекцій християнськими спікерами в українських університетах. Наше головне завдання раціоналізувати віру для студентської і академічної аудиторії. Університет – це місце, в якому сьогодні народжується нова еліта, яка буде визначати наше завтра. Ми інвестуємо в інтелектуальне служіння, щоб попередити секулярний контекст нашого майбутнього.